Hakkımızda

Genç yaş ortalamasına sahip donanımlı kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmak, hizmet verdiği ısıtma, su ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinde faaliyet gösteren EFE TEKNİK 2008 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Efe teknik; kuruluşundan bu güne geçen süre içerisinde Türk sanayisinin gelişmesine katkılarda bulunmuş, birçok yeni yatırımı hayata geçirmiş, tüketicisine üstün teknoloji sunmuş, sektördeki kaliteyi her geçen gün yükseltmiştir.

“ Yaşam İçin Teknoloji Efe teknik ”

Şirket olarak müşterilerden 7/24 gelen onarım bildirim kaydı sayesinde soruna ön teşhisi koyabilmekteyiz. Bu sayede siz müşterilerimize daha mükemmel çözümler takdim ediyoruz.Verilen hizmette işçilik ve değiştirilen yedek parça 1 yıl garantilidir.Servis araçlarımızda en fazla ihtiyaç duyulan yedek parçaları bulunduruyoruz.Kendilerini her konuda sürekli geliştiren teknisyenlerimiz sayesinde müşterilerimize en nitelikli hizmeti sağlıyoruz ve sağlamaya devam edeceğiz.
Son yıllarda özellikle kombi ile ilgili hizmet veren birçok kişi veya servisler bulunmaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre, birçok tüketicinin, bilinçsiz veya kötü niyetli kişiler tarafından mağdur edildiğini öğrendik. Teknik donanımı ve bilgisi yetersiz kişiler veya servisler tarafından verilen hizmetlerde birçok tüketicinin servislere olan güveni azalmakta kime güveneceklerini bilememektedirler. Günümüzde kullanılan doğalgazlı cihazların mutlaka ehliyetli, güvenilir servisler tarafından yapılması gerektiğini hepimiz bilmekteyiz.

Kombi Klima  gibi cihazlarda, yapılan işlemlerdeki sorumlulukların bilincinde olan firmamız yaşadığınız yere saygılı, güler yüzlü ve güveninizi kazanacak hizmetler sunmaktır. Sizden gelen istek dilek memnuniyet ve önerilerinizi değerlendirip sizin isteğiniz doğrultusunda yenilenmeye ve sizin bizden isteğiniz hizmetin fazlasını vermeye devam edeceğiz.